wtorek, 23 czerwca 2015

Dzień z życia zwykłego śmiertelnika.

Dzień, dniem jak każdy poranek, praca, dom i spanie.
Czemu kolejny dzień mija tak samo, tak samo odkąd skończyłem szkołę a skończyłem w zeszłym roku.
Czy tak będzie wyglądało to życie? Mamy 23 czerwca dzień kojarzący się ze świadectwem w ręku i wakacjami a teraz co mamy? Kolejna ciężka myśl że może "jutro" będzie lepiej, może.
Nawet pogoda w czerwcu już nie ta co kiedyś no spójrzmy przez okna co to jest się pytam?



Pomyślisz że to chyba jakieś przemyślenia pesymisty a nim nie jestem, zawsze znajdę plusy nawet w sytuacjach kryzysowych. Pada na dworze to może w końcu posprzątam miejsce w którym aktualnie przebywam i śpię ale to może bo teraz czas na relaks po ciężkim dniu pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz